Registrácia

10 zimných DIY, ktoré musíte vyskúšať • zimnô II.

videný 1 000 - 5 000

Keď niečo tvorím, tak chcem veľmi jednoduchý návod, kde keď sa pozriem na obrázok, tak presne viem čo mám robiť bez extra dlhého popisu. Presne takéto budú tieto zimné DIY. Kde nemusíte čítať dlhé návody na pekné veci. Jednoducho sa pozriete a už viete, čo Vám treba a čo treba robiť. :D

Á na konci článku Vás čaká sladké prekvapenie. ♥

♥ Veľmi jednoduché a tak prírodné.♥ Vaša babka sa určie potesí takejto vianočnej pohľadnici, ktorú zo ♥ s radosťou vyrobíte špeciálne len a len pre ňu (:♥ Tie lopatky zoženiete v každej dobrej lekárni (:

 


♥ Ak chcete predošlé DIY trocha apdejtnúť (:♥ Šišiek je vonku nespočetne veľa a Váš stromček krásne oživia (:♥ Trocha sme apdejtli aj šiškový ornament :)♥ Pomarančová grilanda nesmie chýbať!♥ Pár minút a Vaše vchodové dvere dostanú vianočný nádych (:♥ Aby aj stena neostala prázdna :)♥ Blanka Vám ukáže ako na tento páradný zasnežený svietnik tuto.♥ Vlnený dekor na stene vo farbe Vianoc. (:

 

♥ Á ešte kúsok skladania aj na Váš stôl (: A tuto najdete súťaž o maľované tašky. ♥A ešte mám pre Vás bonus a to receptoš na taliansku horúcu čokoládu, ktorý nájdete tu  bit.ly/TalianskaHorucaCokoladaPrajem Vám príjemne strávený sviatočný čas pri vyrábaní a nezabudnite zapojiť aj zvyšok Vašej rodiny, či priateľov!
Eva


zdroj titulnej foto. ♥ viac nájdete na www.radostjevolba.wordpress.com ♥ 

user avatar
eva.
www.radostjevolba.worldpress.com
Páči sa ti môj článok ?
Diskusia k článku
0 komentáre