Registrácia

5 dôvodov prečo blogovať.

videný 1 000 - 5 000

Už v roku 2012 som začala blogovať. Môj blog sa volal kreatiko a mala som ho spolu s kamoškou. Boli tam samé kreatívne DIY vecičky a my sme boli veľmi šťastné a hrdé, že máme blog. Po čase nás to prestalo baviť a už ani času sme nemali toľko. V roku 2015 som si založila svoj osobný blog. www.sabovikovaeva.blogspot.com (: Neskôr som som si uvedomila, že jedného dňa sa vydám a moje priezvisko sa zmení. Tak som si urobila nový blog. Teda staro-nový, keďže motto bolo radosť je voľba. Vybrala som si aj názov môjho staro-nového blogu radosť je voľba. 


Prečo som si ja založila blog? To sa dozviete na konci článku. Teraz sa idem venovať Vám.  (:
5 dôvodov prečo blogovať:


♥ zdieľať niečo zvláštne.

Máte nejakú veľkú životnú udalosť alebo skúsenosť, ktorú chcete zdieľať so svetom ? tak do toho! blog je to správne miesto, kde môžete zdieľať svoje myšlienky, pocity, skúsenosti, udalosti, recepty, crafty alebo rôzne rady a nápady. Zdieľajte svoj bežný deň, špeciálne udalosti (plánovanie svadby, prvý rok manželstva a podobne)
Ste jedinečná osoba. Preto budete mať stále niečo jedinečné a osobné na zdieľanie, čo určite zaujme ostatných a prinesie vám verných čítateľov. (:


♥ zodpovednosť.

Jeden z mnohých benefitov, ktoré blogovanie prináša. Naučíte sa byť zodpovední voči svojim sledovateľom. Vaši čítatelia budú vašimi podporovateľmi. Budete dostávať povzbudzujúce správy, komentáre a podobne o tom ako ich inšpiroval váš blog a donútil urobiť zmeny aj v ich živote. Je to ozaj skevlý pocit, keď Vám niekto poďakuje takmer za nič. ♥ za pár slov, ktoré dokážu meniť život!


♥ sny.

Blogovanie je skvelý spôsob ako rásť ako jednotlivec (samozrejme, ak máte blog sám/a) Už po krátom časebudete na sebe vidieť pokroky. Bude to jeden veľký a dôležitý proces ako si splniť vaše sny. Určite máte rôzne sny. S blogovaním získate nové kontakty a veľa skúseností, takže starosti o váš sen nemusíte mať (: malo by sa to podariť ( 100% vám to nezaručujem :D)


♥ záľuba.

Iste, ak chcete blogovať treba mať kúsok kreatívnu písaciu dušu, aby ste mohli čo to aké slovko napísať (:  verím, že určite v každom z nás sa skrýva ukrytá duša spisovateľa. takže kto hľadá nájde. treba skúšať zapojiť trocha predstavivosti a určite to pôjde.


♥ spomienky.

Určite každý z nás veľmi rád obzerá fotky a rádi spomíname na staré dobré časy. (: v tejto dobre dátovej a virtuálnej je už tých vytlačených fotiek po menej a všetko máme v našich mobiloch, tabletoch či počítačoch. Fotiek je oveľa viac a tak nestíhame tlačiť. Pravdupovediac je to zbytočné. Blog je skvelý spôsob ako zdieľať udalosti a rôzne zaujímavosti. Po pár mesiacoch či rokoch sa môžete pozrieť späť na všetko, čo ste zažili, na vaše myšlienkové pochody, pocity či drobné zaujímavosti. (:
Prečo blogujem ja ?

Veľmi rada píšem už od kedy viem písať. Zapísala som hromadu denníkov a kopec príbehov. Dokonca som si vymyslela pseudonym a to Sandra Mikkova :D Teraz sa nad tým len zasmejem. Blog bol pre mňa svelý spôsob ako sa vyjadriť a vyblázniť na klávesnici. Prišlo obdobie, kedy som strašne rada všetko tvorila a čo čokoľkvek z čohokoľvek. A veľmi som to chcela zdieľať ďalej preto vznilko Kreatiko, ktoré už aj zaniklo. :D Počas strednej školy to stíchlo. Neskôr som zistila, že mám oveľa viac voľného času ako si myslím, a mala by som to nejako prospešne využiť. (: urobila som si nový blog. veľmi rada som tam písala, no často som aj tie články mazala, lebo sa mi nepáčili, keď som sa na ne spätne pozrela. Posty boli veľmi nepravidelné. A potom som sa našla. Našla som sa v DIY, pečení či varení a mojom živote. (: a musím povedať, že som veľmi veľmi spokojná, ako blogujem. 


A áno, plnia sa mi pro tom sny, mám kopec spomienok na blogu, som viac zodpovednejšia a zdieľam niečo špeci v mojom živote no hlavne je to moja záľuba a moje hobby. Je to to, čo milujem a zbožňujem robiť. A efektívne a zmysluplne využívam svoj voľný čas, ktorého je hojne.
Takže zhrnutie: začnite aj VY blogovať! je to skvelé.


V ďalšej inšpirácii sa dozviete, ako blogovať ;)


Krásnu blogovú jeseň majte!
Eva


♥ zdroj titulnej foto: vlastná tvorba ♥ viac nájdete na www.radostjevolba.wordpress.com

user avatar
eva.
www.radostjevolba.worldpress.com
Páči sa ti môj článok ?
Diskusia k článku
0 komentáre