Registrácia

Tipy ako si zjednodušiť krásu!

videný 500 - 1 000


Kozmetika, líčenie, čistenie pleti - kolobeh, ktorý väčšina z nás absolvuje každý a jeden deň. Pritom však často zabúdame na samotné čistenie všetkých naších pomocníkov pri nanášaní samotnej kozmetiky a tak sú zanesené a následne aj pleť. A máme problémy a mindráky s rôznymi nedokonalosťami pleti a to nikoho nepoteší, že?


Preto netreba zabúdať aj na starostlivosť o samotné štetce, hubky, či kefy, a že aj táto činnosť sa dá zjednodušiť zistíte aj vďaka týmto "hackom".1. Brushegg


Šikovný pomocník pri čistení štetcov. Nemusíte sa s nimi toľko baviť. Pomocou tohto vajíčka ich máte raz-dva čisté a hlavne šetrne zbavené líčidiel. Ja sa v tom čistení vyžívam, bol to skvelý darček... :D no a na výber máte na internete mnoho farieb + stojí iba pár centov... :)2. Hair brush cleaner

Môj druhý tip, ktorý mám sama doma iba nejaký týždeň. Už dlhšie som ho obkukovala v obchode, či je to dobrá vecička, alebo len nejaká somarina. Nakoniec som si povedala, že aj keby to bol blud, tak to 1 € prežijem. Ja mám svoj cleaner z Kik, ale na nete ho nájdete tiež za pár centov... :)


Skvelo s ním vyčistíte svoje kefy na vlasy a hlavne rýchlo. Mne sa dosť často stávalo, že keď som čistila, tak som si len poničila nechty alebo minimálne lak a s týmto sa nestane ani jedno... :


Zdroj: http://data.whicdn.com/images/247300672/large.jpg

user avatar
Smile Nika
pharmacy student & blogger www.dulcenika-world.blog.cz
Páči sa ti môj článok ?
Diskusia k článku
0 komentáre