Registrácia

Vďaka týmto 3 tipom budete vyzerať vždy perfektne

videný 40 000+

Poznáte to. Oblečiete sa ráno do práce či do školy a vcelku by ste boli so svojim outfitom aj spokojné, keby mu niečo nechýbalo. Akási bodka či oživenie. Niečo, čo ho celý podčiarkne a vyzdvihne.


V mojom dnešnom článku vám ukážem, ako sa 3 jednoduchými spôsobmi dá z nudného outfitu vykúzliť perfektný look, ktorý vám dodá sebavedomie a upúta nejeden pohľad :)Náhrdelník

Náhrdelníky typu "statement" sú veľmi v kurze a sú naozaj skvelým doplnkom pre váš bežný outfit. Výborne vyzerajú spod vykúkajúceho goliera košele v kombinácii s jednofarebným svetrom, alebo na bielej košeli skombinovanej s formálnou sukňou či k jednofarebným šatám, ktoré potrebujú akýsi akcent, ktorý môžete hravo vyriešiť náhrdelníkom s farebnými kameňmi.


Rovnako oživíte náhrdelníkom, ktorý je však menej elegantný, outfit skladajúci sa z džínsov a jednofarebnej mikiny.


 


Náušnice

O výrazných náušniciach som už v jednom z predchádzajúcich článkoch čo to popísala. Momentálne sezóne vládnu náušnice s veľkými farebnými kameňmi, strapcami či prípadne náušnice skladajúce sa z malej prednej časti a veľkej zadnej.


Taktiež budú vyzerať skvelo pri akomkoľvek outfite zloženom z jednoduchého topu, saka a džínsov. Ani na formálnej udalosti výraznými náušnicami nikoho neurazíte a váš outfit nezostane bez povšimnutia.
Prsteň/brošňa/náramok/hodinky

Doplnky, ktoré nosíme na rukách nie sú k povšimnutiu možno hneď, no o vyzdvihnutí outfitu sa diskutovať dá. Ja si napríklad veľmi často všímam hodinky či náramky, pretože hoci sú to detaily, práve tie vedú k dokonalosti.


Farebná brošňa na vašom saku, ktorú zladíte s farbou vášho rúžu v bežný pracovný deň určite zlepší vašu náladu i pohľad do zrkadla.
Ja osobne veľmi dbám na doplnky v podobe bižutérie, šperkov a iných čačiek, ktorých určite vlastní každá žena aspoň kilo :D. Možno sa to nezdá, ale jeden farebný náhrdelník oživí celý váš formálny outfit, skvelo doplní šaty či overal a z vás spraví hviezdu.


Dufám, že vás aj tento článok inšpiroval a prajem vám ešte veľa odvahy v kombinovaní doplnkov :)

Vaša Domčis ♥
zdroj titulnej fotky: ladiesliveandlearn.com

Pokračuj v čítaní prihlásením, je to zadarmo. Pokračuj v čítaní prihlásením,
je to zadarmo.
user avatar
Domčis
www.domcisss.blogspot.sk